Taşımacılık

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Merhabalar! Öğrenci Servis Taşımacılığı sayfamıza Hoş geldiniz

Gezgel Turizm, Geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Gezgel Turizm, okul servisi ve öğrenci taşımacılığında, kreş, anaokulu, okul, dersane ve üniversite gibi geniş bir yaş grubu ve eğitim düzeyinde, güveni, güler yüzlü ve emniyetli yolculuğu esas alarak, üst seviyede sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Bu alanın hassasiyetine uygun bir şekilde, mevzuata göre yenilenen araç filomuzla, özel olarak seçilen ve sürüş eğitimlerinin yanı sıra davranış ve pedagojik eğitimler de alan şoförlerimizle, 20 yıllık tecrübemizle, çocuklarımızın okul-ev ulaşımında hizmet veriyoruz

Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz. Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. 

Okul Servisi hizmeti verdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz. Özel ve Kamu Okullarına, Kolejlere, Dershanelere, Üniversitelere Güler yüzlü sıcak bir hizmet anlayışıyla hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Ankara Okul Servisi

ankara okul servisi

“Gün nasıl başlarsa öyle biter” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

GPS araç takip sistemimiz ile araçlarımızın konumlarını cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla görebilir. Bu sistem sayesinde velilerimiz, sabah ve akşam olmak üzere servis araçlarının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerin servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını kolaylıkla takip edebilmektedirler.

Her yolculuğumuza aynı dikkat ve ciddiyetle çıkıyor, yolculuk öncesinde tüm kontrollerimizi yaparak öğrencilerimize konforlu ulaşımı sağlıyoruz.

Okul Servis Fiyatları

Hayatımızın en değerli varlıkları, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi ve eğitim süreci her şeyden önemlidir. Çocuklarımızın hangi okula gittikleri, nasıl eğitim aldıkları bizim için ne kadar önemli ise okullarına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmaları da o kadar önemlidir. Günümüzde güvenlikten yana birçok sorun yaşarken, çocuklarımızı emin ellere teslim etmek en büyük isteğimiz olmalıdır. Bu aşamada Öğrenci Taşımacılığı Servisi araştırmasında en güvenilir firmalardan hizmet almak isteriz.

Ülkemizde Öğrenci Taşımacılığı Servisi konusunda yasallaşmış önemli kurallar vardır. Ve bu kurallar tüm servis firmaları tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Söz konusu çocukların güvenliği ve rahatlığı olduğunda tüm firmalar özenle hizmet vermeye çalışmaktadır.

Zorunlu eğitim yaşının erken yaşlarda başlaması çocuklarımızın okula gidip gelirken sürekli takip ve kontrol altında olmalarını gerektirmektedir. Servis içerisinde yaşanacak her türlü sorunda mutlaka eğitimli ve tecrübeli personeller ile hizmet verilmesi gerekir.

Öğrenci Taşımacılığı Servisi oldukça özen gerektiren bir sektördür. Ebeveynlerin emaneti olan çocukların okullarına ve okullarından evlerine zamanında ve güvenle ulaştırılması taviz verilmeyecek bir konudur. Gezgel Turizm Kalitesi ve tecrübesi ile yıllardır sorunsuz bir hizmet ağı oluşturmuştur.

“Çocuklarımızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. “

En değerli varlığımız çocuklarımızdır. Gözümüzden ayırmadığımız evlatlarımızı kolay kolay bir başkasına emanet etmeyiz. Ülkemizin geleceği, vatanımızın ve değerlerimizin mirasçısı çocuklarımızın hayata başladıkları zamanların önemini biliyor, bu sorumlulukla hareket ediyoruz.

OKUL GEZİLERİ’nde de aynı hassasiyetle hareket ediyor, müşteriye uygun araç ve fiyat alternatifleri ile esnek çözümler sunuyoruz.

Karar vermeden, geniş araç ağına sahip, kaliteli ve konforlu ulaşımı güvenlikli bir şekilde sunan, deneyimli personeliyle “çözüm ortağı’nız olarak sahada hareket eden firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz!..

Kanun ve Yönetmeliklere Uygunluk

kanun ve yönetmenliklere uygunluk

Personel taşımacılığında en önemli hususlardan biri  yasal yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler Müşteri İlişkileri Departmanımız tarafından sürekli takip edilerek ilgili yasal mevzuatların gerektirdiği tüm tedbirler alınmakta olup tedarikçilerimiz ve şirket şoförlerimiz bu değişiklikler hakkında bilgilendirilmektedir.

Araçlarda Olması Zorunlu Olması Gereken Evraklar ve Teçhizatlar;

 • Yol belgesi
 • Ruhsat
 • MuayeneTrafik sigortası
 • Egzos Emisyon Pulu
 • Yolcu İsim Listesi
 • Güzergah Bildirim Formu
 • Gezgel Tur Tedarikçi El Kitabı
 • Acil Durum Planı
 • Cam Çekici
 • İlkyardım Seti
 • Avadanlık (Trafik seti)
 • Yangın Söndürme Tüpleri (Araca uygun)

Şoför Standartlarımız

“Tüm şoförlerimizin Tek Tip Kıyafet Yönetmeliğimize uygun olarak giyinmeleri ve günlük olarak kişisel bakımlarını yapmış olmaları kaliteli hizmet anlayışımızda önemli bir unsurdur.”

Şoförlerimiz;

 •     Psikoteknik teste tabi tutulmuş, ilkyardım ve acil müdahale, ileri sürüş teknikleri eğitimleri almıştır.
 •     Trafik kurallarına uyar. Taşıdığı personele karşı kibar, güler yüzlü ve anlayışlıdır.
 •      Müşteri memnuniyetine önem verir.
 •      İnsan taşıdığının ve insan hayatının önemli olduğunun bilincinde olarak görev yapar.

Araç Standartlarımız

Gezgel Turizm; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturulmaktadır.

Operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları anında ve yerinde çözmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir